Vítejte přátelé.

Rádi bychom Vám představili internetový obchod specializující se na prodej stříbrných šperků, Luxusní bižuterie a vlasových doplňků .

Kontaktní údaje: Miroslav Doležal se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 – Michle, Praha, 140 00,

Telefon +420 722 171 791, Email: info@whiterose.cz

Whiterose kolekce:

Společnost Whiterose.cz nabízí stříbrné šperky a luxusní bižuterii od prověřených dodavatelů ze zahraničí.

Tyto unikátní šperky na českém trhu nenajdete!

Některé z nich jsou limitované a neopakovatelné!

Společnost Whiterose.cz se specializuje na šperky ze stříbra, luxusní bižuterii s drahými kameny, perlami, krystaly Whiterose, lávovým kamenem, onyxem, modrým topazem, mystic topazem a dalšími vzácnými kameny.

Dodací lhůta:

Šperky, které jsou skladem, Vám budou dodány do 5 pracovních dnů. Dodací doba šperků, které se nenacházejí na skladu, se prodlouží na 2 až 3 týdny. V případě, že se objednávka zpozdí, můžete ji kdykoli bezplatně stornovat.

Objednávka:

V okamžiku, kdy přijmeme Vaši objednávku, obdržíte automatické potvrzení. Následně do 1 pracovního dne Vám osobně potvrdíme převzetí a vyřízení objednávky a datum doručení.

Platební podmínky :

Platbu můžete provést prostřednictvím dobírky nebo při osobním odběru.

Spediční firmy:

Společnost Whiterose.cz spolupracuje s Českou poštou (obchodní balík). Poplatek za doručení zásilky na dobírku je 85,- Kč Česká pošta klienta nekontaktuje, ale je možné si zásilku vyzvednout do 1 týdne přímo na poště. V každém případě zasíláme číslo balíku pro ověření přesného dodání.

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě:

Pokud nebudete spokojeni nebo Vám šperk jednoduše nesedne, je možné jej vrátit bez udání důvodu. V tomto případě je nutné nás o této skutečnosti informovat emailem (info@whiterose.cz). Peníze budou vráceny do 5 pracovních dnů od obdržení vrácené zásilky.

Nevyzvednuté dobírky:

Jelikož společnost Whiterose.cz dodržuje veškeré právní náležitosti, od klientů očekáváme základní slušnost vyzvednout zásilku. Jelikož je během celého procesu objednání mnoho příležitostí celou objednávku bezplatně stornovat, nevyzvednuté dobírky neomlouváme. Vzniklé potíže společnost Whiterose.cz se snaží nejdříve vyřešit osobně s klientem. Avšak pokud naše pokusy selžou, pohledávku postupujeme specializované společnosti, která ji dále vymáhá včetně vzniklých nákladů.


Ceník dopravy
Dobírka Česká pošta 85 Kč
Osobní odběr 0 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč získáte dopravu ZDARMA!
Rychlý kontakt
Telefon: 722 171 791
E-mail: info@whiterose.cz

Přihlašte se!


Zapoměl jsem heslo...

Nová registrace
Zasílání novinek

Dohoda s Puncovním úřadem o provádění kontrolních nákupů