Krajkové náhrdelníky

Krajkové náhrdelníky jsou zcela novým druhem zboží, které u nás v obchodě Whiterose.cz najdete a doufáme, že se Vám nejen zalíbí, ale co více, že Vás přímo okouzlí. Jsou totiž extravagantní, svůdné, čarovné i elegantní zároveň a jistě zaujmou nejen milovnice starých, zejména viktoriánských časů, kdy se jimi honosily vznešené dámy na společenských událostech, ale i ty z Vás, kdo hledají nejnovější trendy – tento styl v sobě spojuje obojí.

Už nyní pro Vás máme připraven výběr z několika druhů – neváhejte a objednávejte, jak své drahé polovičce, tak třeba sobě pro radost.

Krajkové náhrdelníky – seznamte se


Stejně jako ostatní zboží v e-shopu Whiterose.cz i tato nová kategorie Vám zaručuje originalitu, kterou jinde nenajdete.Krajkové náhrdelníky jsou ručně šité a dokonale zdobené mistry návrháři – a jelikož náš obchod má jméno růže přímo v názvu, růže najdete i na těchto náhrdelnících, a to v různých podobách od výrazného rudého květu přes několik drobných fialových kvítků po další druhy krásných květin a jiné tvary, např. motýlí. Samozřejmostí je dekorace Vašimi oblíbenými krystaly Whiterose.

Pořiďte si krajkový náhrdelník – hodí se ke všem příležitostem, kde budete chtít zazářit a rozhodně Vás nikdo nepřehlédne. V případě potřeby nás kontaktujte, s výběrem Vám rádi poradíme.

Stránky: 1


Stránky: 1Ceník dopravy
Dobírka Česká pošta 85 Kč
Osobní odběr 0 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč získáte dopravu ZDARMA!
Rychlý kontakt
Telefon: 722 171 791
E-mail: info@whiterose.cz

Přihlašte se!


Zapoměl jsem heslo...

Nová registrace
Zasílání novinek

Dohoda s Puncovním úřadem o provádění kontrolních nákupů