Luxusní bižuterie

Luxusní bižuterie má povrch z drahého kovu rhodia, které patří mezi platinové kovy. Rhodium se podobně jako zlato, rozpouští pouze v lučavce královské. Chcete se ozdobit pro všední dny i pro dny slavnostní? Vyberte si ten správný šperk v luxusní bižuterii. Kvalitně a precizně vyrobená luxusní bižuterie udělá stejný efekt jako stříbrné šperky. Náročná šperkařská dílka s krásnými krystaly nebo jinými kamínky ozdobí a oslaví vaši ženskost. V luxusní bižuterii se budete skvěle cítit.

Objednejte si luxusní bižuterii z drahého kovu.

Luxusní bižuterie – krása v každém detailu

Náušnice bižuterie vám nabízí bezpočet variant a tvarů i barev kamínků a krystalů. Náhrdelníky bižuterie ozdobí váš ženský dekolt. Každého bude lákat si prohlédnout ten krásný šperk, ale ze slušnosti si to netroufne. A co teprve náušnice bižuterie. Krása na první pohled.

V tom je právě kouzlo všech šperků. Ozdobte se a užívejte si pocitu krásy a ženskosti, vždyť to na vás všichni obdivují. Každý detail luxusní bižuterie je dokonalý, krásný a je jen na vás, jak decentní, nebo rozverný si troufnete obléci. Luxusní bižuterie z rhodia není jen tak něco, to si buďte jistí, kvalitu vám garantujeme.

Objednejte si luxusní bižuterii, budete se v ní cítit skvěle.


Rhodium se řadí mezi platinový kov nanáší se povrchově aby šperk lépe vypadal a déle vydržel, tato úprava ochrání a dekorativně vylepší celkový vzhled šperku ať jsou to náušnice nebo přívěsky s řetízkem či celé sety. Jeho vlastnosti jsou,že je antialergický nečerná má stálý lesk, který se projeví na vzhledu šperku a déle vydrží. Šperk získá luxusní vzhled bílého zlata.

Aby Vám šperky co nejdéle vydrželi nedoporučujeme se v nich koupat jak ve sladké tak ani slané vodě, doporučujeme šperk před koupáním odložit, parfém nebo lak na vlasy může Váš šperk také poškodit.


Kategorie Luxusní bižuterie obsahuje podkategorie: Náušnice Bižuterie , Náhrdelníky Bižuterie , Soupravy Bižuterie , Náramky bižuterie

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »


Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »