Stříbrné náušnice

Sháníte elegantní stříbrné náušnice, které nenosí každý? Spolehněte se na e-shop Whiterose.cz. U nás si můžete vybrat náušnice, jaké nikde jinde neprodávají. Náušnice pro Vás vyrobili mistři zlatníci a zasadili do nich přírodní broušené polodrahokamy. Především náušnice Mystic Topaz, náušnice Modrý topaz a náušnice Olivín. Všechny náušnice jsou z pravého stříbra opatřené puncem, jeho pravost Vám garantujeme. Kolekce náušnic jsou často limitované edice, které se jindy opakovat nebudou.


Objednejte náušnice, budete naprosto originální, neb ty samé nikde jinde neseženete.


Náušnice – malá umělecká díla


Náušnice pro Vás dovážíme ze zahraničí. Stejně jako náušnice s krystaly Whiterose, či ostatní šperky v našem e-shopu. Vpravdě se jedná o malá umělecká díla, která si Vy máte možnost koupit za sympatické ceny. Mezi zajímavé a neobvyklé náušnice patří náušnice Dřevěné a náušnice Jeans. Ušlechtilé dřevo a džínovina dokáže na špercích opravdové divy a Vás neobvykle ozdobí něčím, co nikdo jiný nemá.


Objednejte si náušnice, budete nosit vždy něco jiného než ostatní.


Kategorie Stříbrné náušnice obsahuje podkategorie: Náušnice Ametyst , Náušnice Olivín , Náušnice Modrý topaz , Náušnice Malachit , Náušnice Tyrkys , Náušnice Onyx , Náušnice Lávový kámen , Náušnice Měsíční kámen , Náušnice Perla a Markazit , Náušnice Mystic topaz , Náušnice Dřevěné

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »


Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »