Chcete Zdarma zaslat EBOOK a zjistit jak pečovat o svoje šperky?
stačí když se zaregistrujte k odběru novinek a nic Vám už neunikne
a navíc získáte slevu 10% na další nákup!

Skladem Sleva
Stříbrný přívěsek s krystaly Whiterose
Stříbrný přívěsek s krystaly Whiterose
Běžná cena: 799,-
525,- Kč
Ks
Novinky v našem obchodě


Stříbrné šperky Whiterose.cz – výjimečnost a originalita

Vítejte přátelé ve Whiterose.cz, v obchodě se stříbrnými šperky, luxusní bižuterií a vlasovými doplňky. Snažíme se Vám zpříjemnit Váš nákup ať výběrem krásného šperku nebo jen návštěvou u nás v obchodě. Věříme, že budete spokojeni. Vybíráme pro Vás neotřelé designy od těch nejlepších šperkařských mistrů, protože věříme, že chcete být okouzlující nebo jen chcete někomu z Vašich blízkých udělat radost. Proto šperky, které vybíráme mají lesk a své osobité kouzlo, které Vám nebo Vašim blízkým vykouzlí úsměv na rtech. Přejeme Vám příjemnou návštěvu a nákup zároveň Náušnice a náramky z rukou zlatnických mistrů ozdobí každou ženu i pro události nejvyššího společenského významu. Stejně tak náhrdelníky a přívěsky.

Stříbrné šperky i bižuterie jsou osázeny přírodními polodrahokamy a krystaly Whiterose. Dále pak ušlechtilým dřevem a dokonce i džínovinou. Stříbrné šperky jsou často z limitovaných kolekcí ruční výroby, jež není možno opakovat, a proto Vám doporučujeme nečekat s nákupem.

Objednejte si stříbrné šperky, v jiném obchodě se neprodávají.

Stříbrné šperky – záruka pravosti a garance

Garantujeme Vám, že všechny stříbrné šperky jsou ze skutečného stříbra, opatřené puncem. Polodrahokamy, jako je topaz a olivín jsou přírodního původu, dokonale vybroušené a vyleštěné. Všechny zásilky jsou bezpečně chráněné před poškozením během přepravy. V případě, že se potřebujete na cokoli zeptat, neváhejte a kontaktujte nás, ochotně Vám odpovíme a pomůžeme s výběrem. Registrujte se pro pohodlnější nakupování.

Příjemný nákup Vám přeje

Team Whiterose.czCeník dopravy
Dobírka Česká pošta 99 Kč
Osobní odběr 0 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč získáte dopravu ZDARMA!
Rychlý kontakt
Telefon: 722 171 791
E-mail: info@whiterose.cz

Přihlašte se!


Zapoměl jsem heslo...

Nová registrace
Zasílání novinek

Dohoda s Puncovním úřadem o provádění kontrolních nákupů